hygiene-institut EUROVENT RLT TUV Erp MagiCAD MagiCloud

Kontakty

 
MANDÍK, a.s.
Dobříšská 550 267 24 Hostomice Česká republika
 
 
Ústředna
tel.: +420 311 706 706 e-mail: mandik@mandik.cz
 
Asistentka statutárního ředitele(školení požární klapky)
tel.: +420 311 706 700 mob.: +420 777 789 205 e-mail: skoleni@mandik.cz

 
Vzduchotechnika - obchodní oddělení
Renata Rusnáková
tel.: +420 311 706 717 mob.: +420 602 123 034 e-mail: rusnakova@mandik.cz
Iva Svobodová
tel.: +420 311 706 718 mob.: +420 777 789 227 e-mail: svobodova@mandik.cz
Karel Veselý
tel.: +420 311 706 720 mob.: +420 602 390 914 e-mail: vesely@mandik.cz
Petra Sudíková
tel.: +420 311 706 716 mob.: +420 602 377 600 e-mail: sudikova@mandik.cz
Karel Grunt
tel.: +420 311 706 715 mob.: +420 777 789 210 e-mail: k.grunt@mandik.cz
Tereza Grubnerová
tel.: +420 311 706 780 e-mail: grubnerova@mandik.cz
Šárka Pivoňková
tel.: +420 311 706 864 e-mail: pivonkova@mandik.cz
Průmyslové vytápění - obchodní oddělení
Petr Fišer
tel.: +420 311 706 714 mob.: +420 777 789 225 e-mail: fiser@mandik.cz
Jindřich Slavíček
tel.: +420 311 706 714 mob.: +420 777 789 232 e-mail: slavicek@mandik.cz
VZT Speciální aplikace - jaderné elektrárny - energetika
Ing. Tomáš Novák
Obchodní oddělení
tel.: +420 311 706 748 mob.: +420 736 757 779 e-mail: novak.sa@mandik.cz
Ing. Ladislav Palas
Technické oddělení
tel.: +420 311 706 265 mob.: +420 777 789 233 e-mail: palas@mandik.cz
 
Klimatizační jednotky - obchodní oddělení Morava a Slovensko
Ivan Valica
tel.: +420 596 321 395 mob.: +420 777 362 003 e-mail: valica@mandik.cz
Ing. Maslowski Aleš
tel.: +420 596 321 395 mob.: +420 777 362 002 e-mail: maslowski@mandik.cz
Ing. Byčan Milan
tel.: +420 596 321 395 mob.: +420 702 206 755 e-mail: bycan@mandik.cz
Klimatizační jednotky - obchodní oddělení Čechy
Jan Hájek
tel.: +420 311 706 854 mob.: +420 777 362 000 e-mail: hajek@mandik.cz
Petr Hadraba
tel.: +420 311 706 722 mob.: +420 777 789 212 e-mail: hadraba@mandik.cz
David Činovec
mob.: +420 601 263 248 e-mail: cinovec.david@mandik.cz
Ing. Jakub Tomáštík
mob.: +420 601 263 241 e-mail: tomastik.jakub@mandik.cz
Pavel Balík
tel.: +420 311 706 719 mob.: +420 777 789 229 e-mail: balik.pavel@mandik.cz
 
Servisní oddělení
Ivo Linhart
Vedoucí oddělení servisu
tel.: +420 311 706 745 mob.: +420 720 045 269 e-mail: linhart@mandik.cz
Ing. Bořivoj Ledvinka
Servisní manažer
tel.: +420 311 706 877 mob.: +420 777 789 220 e-mail: ledvinka@mandik.cz
Martina Dlouhá
tel.: +420 311 706 870 mob.: +420 777 789 224 e-mail: dlouha@mandik.cz