ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Efectis VUPS PAVUS DIvB hygiene-institut EUROVENT RLT TUV MagiCAD MagiCloud

O společnosti

MANDÍK, a.s. je česká rodinná společnost založená r. 1990. V současné době patří mezi významné evropské výrobce protipožárních a vzduchotechnických komponentů, centrálních vzduchotechnických jednotek a průmyslových topných systémů.
 
Na evropském trhu se prosazuje především důrazem na kvalitu, cenovou dostupnost, širokým portfoliem výrobků a pružností ve zpracování přání zákazníků na změnu stávajících nebo vývojem nových výrobků.
 
Důraz se také klade na podporu zákazníků a našich dodávek servisními službami a technickou podporou. Zákazníci se tak mohou spolehnout na úspěšném dokončení jakéhokoliv obchodního případu.
 
Současnou technickou a obchodní vyspělost firmy dokumentují dodávky pro budovy největších světových technologických firem, bank, administrativních komplexů, výškových budov a dodávky technicky náročných zakázkových výrobků pro jaderné elektrárny, apod. napříč celým evropským kontinentem, včetně dodávek i mimo Evropu.
 
Samozřejmostí je dodržování základních pravidel na řízení jakosti jako je ISO 9001, KTA 1401, 10CFR APP10.
 
Dále společnost svoji kvalitu rozšiřuje o evropské certifikace s celosvětovou působností jako je Eurovent, certifikaci RLT podle sdružení německých výrobců vzduchotechnických jednotek a německou certifikaci hygienického provedení podle německých standardů VDI a DIN.
 
Jsme také držiteli světově uznávaného certifikátu kvality BRE pro dodávky komponent požární techniky a techniky odvodu kouře a tepla do Velké Británie.
 
Teritoriálně obchod společnosti MANDÍK, a.s. pokrývá kromě domácího trhu i téměř všechny evropské země, kde jsou výrobky dodávány ve spolupráci s našimi pobočkami nebo zahraničními partnery.
 
Společnost klade důraz při každodenní činnosti na ochranu životního prostředí a bezpečnost práce. Dodržování přísných evropských norem v těchto oblastech je pro naši společnost běžným standardem, který je vedením společnosti nekompromisně vyžadován. Na ochraně životního prostředí se naše společnost podílí také provozem vlastních obnovitelných zdrojů energie a co možná nejširším využitím úsporných spotřebičů energie.
 
Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků, neustálý rozvoj firmy napříč všemi úseky a v neposlední řadě vytvoření kvalitního pracovního prostředí pro zaměstnance společnosti.