EUROVENT RLT TUV Erp MagiCAD MagiCloud

Kontakty

 
MANDÍK, a.s.
Dobříšská 550 267 24 Hostomice Česká republika
 
 
Ústředna
tel.: +420 311 706 706 e-mail: mandik@mandik.cz
 
Asistentka statutárního ředitele(školení požární klapky)
tel.: +420 311 706 700 mob.: +420 777 789 205 e-mail: skoleni@mandik.cz

 
Vzduchotechnika - obchodní oddělení
Renata Rusnáková
tel.: +420 311 706 717 mob.: +420 602 123 034 e-mail: rusnakova@mandik.cz
Iva Svobodová
tel.: +420 311 706 718 mob.: +420 777 789 227 e-mail: svobodova@mandik.cz
Karel Veselý
tel.: +420 311 706 720 mob.: +420 602 390 914 e-mail: vesely@mandik.cz
Petra Sudíková
tel.: +420 311 706 716 mob.: +420 602 377 600 e-mail: sudikova@mandik.cz
Karel Grunt
tel.: +420 311 706 715 e-mail: k.grunt@mandik.cz
 
Průmyslové vytápění - obchodní oddělení
Jan Dobrohruška
tel.: +420 311 706 712 mob.: +420 777 789 207 e-mail: dobrohruska@mandik.cz
Petr Fišer
tel.: +420 311 706 714 mob.: +420 777 789 225 e-mail: fiser@mandik.cz
Jindřich Slavíček
tel.: +420 311 706 714 mob.: +420 777 789 232 e-mail: slavicek@mandik.cz
 
Servisní oddělení
Bořivoj Ledvinka
tel.: +420 311 706 877 mob.: +420 777 789 220 e-mail: ledvinka@mandik.cz
Pavla Kačenová
tel.: +420 311 706 870 e-mail: kacenova@mandik.cz
Jan Frajtág
mob.: +420 777 789 218 e-mail: frajtag@mandik.cz
Klimatizační jednotky - obchodní oddělení Čechy
Jan Hájek
tel.: +420 311 706 854 mob.: +420 777 362 000 e-mail: hajek@mandik.cz
Petr Hadraba
tel.: +420 311 706 722 mob.: +420 777 789 212 e-mail: hadraba@mandik.cz
Žana Grinerová
tel.: +420 311 706 719 e-mail: grinerova@mandik.cz
 
Klimatizační jednotky - obchodní oddělení Morava
Ivan Valica
tel.: +420 596 321 395 mob.: +420 777 362 003 e-mail: valica@mandik.cz
Maslowski Aleš, Ing
tel.: +420 596 321 395 mob.: +420 777 362 002 e-mail: maslowski@mandik.cz
Odbyt
Eva Kornalíková
tel.: +420 311 706 780 mob.: +420 777 789 229 e-mail: odbyt@mandik.cz
Marek Fiala
tel.: +420 311 706 864 mob.: +420 777 789 210 e-mail: odbyt@mandik.cz